• In English
  • У Хмельницькому відбулося 16-е засідання робочої підгрупи ГУАМ із боротьби з торгівлею людьми та нелегальною міграцією
    опубліковано 20 листопада 2015 року о 11:14

    На базі Національної академії Державної прикордонної служби України в рамках розвитку міжнародного співробітництва пройшло 16-е засідання робочої підгрупи ГУАМ із боротьби з торгівлею людьми та нелегальною міграцією.

    На засіданні представники правоохоронних органів Грузії, Азербайджану, Молдови та України обговорили актуальні питання у цій сфері, розповіли про заходи, що проводяться правоохоронними органами  держав-членів ГУАМ, про стан та тенденції у сфері боротьби з торгівлею людьми і незаконною міграцією.  Крім того, в рамках засідання робочої групи проведено обмін інформацією про національне законодавство, оперативну ситуацію, обговорено напрямки використання кримінального аналізу і його види в сучасних умовах протидії незаконній міграції і торгівлі людьми.

    Наприкінці засідання підбито підсумки виконання плану організаційно-практичних заходів робочої групи з питань координації боротьби зі злочинністю за 2015 рік, а також опрацьовано пропозиції для включення в План роботи на 2016 рік.