• In English
 • 19 листопада відбудеться офіційна церемонія підписання Угоди між Урядом України та Європейською Комісією про участь України у програмі ЄС "Креативна Європа"
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 09:00

  19 листопада 2015 року (четвер) об 11:00 відбудеться офіційна церемонія підписання Угоди між Урядом України та Європейською Комісією про участь України у програмі ЄС «Креативна Європа».

  Від імені Уряду України Угоду підпише Віце-прем’єр-міністр України – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко, від імені Європейської Комісії – член Європейської Комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібор Наврачич.

   

  Об 11:15, після церемонії підписання, відбудеться спільна прес-конференція Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка та члена Європейської Комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібора Наврачіча.

   

  Програма ЄС «Креативна Європа» є одним з найбільших проектів Європейської Комісії культурно-гуманітарного спрямування і представляє великі фінансові можливості для розвитку культурного і креативного секторів у країнах-членах ЄС та державах-учасницях «Східного партнерства». Орієнтовний обсяг фінансування програми з бюджету Європейського Союзу — 1,46 млрд. євро. Програма складається з двох підпрограм: Культура та Медіа, спрямованих на культурних діячів та аудіовізуальні сектори відповідно.

   

  Акредитація ЗМІ: (044) 235-22-33, (044) 234-15-36, (050) 805-57-45, presa@mincult.gov.ua

   

  Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7)

   

  Прохання акредитованим представникам ЗМІ прибути до 10:30

  Увага! Прохання мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

   

  Також 19 листопада в центрі сучасного мистецтва «М-17» за участі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка та члена Комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібора Наврачича відбудеться Інформаційний день програми ЄС «Креативна Європа».

  Представники Європейської комісії та програми «Креативна Європа» нададуть роз’яснення про нові можливості для України. Зокрема, будуть надані практичні поради для представників культурного та аудіовізуального секторів.