• In English
 • Уряд виділив 52 млн. 650 тис. грн. на відновлення Сватового, - Геннадій Зубко
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 20:31

  Уряд виділив 52 млн. 650 тис. грн. на відновлення Сватового (Луганська область). Відповідне рішення про виділення коштів  з резервного фонду державного бюджету для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів у середу.  Про це повідомив Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

  «Ці кошти на 100% покриють всі необхідні відновлювальні роботи в Сватовому», - наголосив Геннадій Зубко.

  Урядовець також підкреслив, що Мінрегіон залишає за собою контроль за ходом виконання всіх відновлювальних робіт у місті.

  Віце-прем'єр-міністр України подякував жителям Сватового, які не піддалися паніці та зберігали спокій в такій надзвичайній ситуації, а також рятувальникам та експертам, які в найкоротший термін провели роботи по розмінуванню та здійснили експертну оцінку пошкоджень та визначили обсяг будівельних робіт.

  «Мінрегіоном було створено експертну групу з представників Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної архітектурно-будівельної інспекції та інших представників центральних органів виконавчої влади.  Ці фахівці провели повне обстеження в місті, склали дефектні акти та визначили стан пошкоджень будівель, склали кошторис нанесених збитків в результаті вибухів та пожежі на військових складах. Також з цих коштів 307, 5 тис. грн. буде спрямовано на виплату одноразової грошової допомоги постраждалим громадянам  і сім’ї загиблої особи», - зауважив  урядовець.

  За словами Геннадія Зубка, були обстежені та виявлені пошкодження різного характеру у 60 багатоповерхівках, 1079 індивідуальних будинках, 18 об’єктах соціальної сфери. «На підставі проведеної оцінки Мінрегіоном було визначено кошторисну вартість відновлювальних робіт в місті. Роботи з відновдення вже почалися.  У місті працюють будівельні бригади», - зазначив урядовець.

  Нагадаємо, 29 жовтня 2015 року у Сватовому сталася пожежа на військових складах.