• In English
 • Глава МВС України Арсен Аваков зустрівся з іноземними дипломатами
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 19:46

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні, 18 листопада, зустрівся з іноземними дипломатами. Він поінформував послів країн ЄС, США та Японії про посилення заходів безпеки на території держави у зв`язку із загрозою терористичних актів.

  За словами Арсена Авакова, для цілодобової охорони публічної безпеки, окрім необхідної кількості правоохоронців, задіяні додатково ще близько 20 тисяч осіб.

  Зокрема, під пильним наглядом поліції, Нацгвардії та інших правоохоронних органів знаходяться споруди державного значення, мости, аеропорти та залізниці. У цілому під охороною силових структур перебувають понад 3 тисячі об'єктів.

  Міністр внутрішніх справ України зазначив, що наразі ситуація в державі залишається спокійною, а заплановані провокації з боку деяких проросійськи налаштованих сил вдалося зупинити.

  Аби не допустити загострення ситуації, глава МВС напередодні поспілкувався з лідерами окремих політичних партій. Метою цих зустрічей стала необхідність закликати ці партії повідомляти правоохоронні органи про заплановані ними масові заходи. Таким чином, правоохоронці зможуть попередити усі можливі загрози.

  "Я особисто звернувся до лідерів політичних партій, щоб їхні політичні цілі не були застосовані в якості ширми для терористичних атак, як це було 31 серпня біля Парламенту", – підкреслив Арсен Аваков.

  При цьому глава МВС запевнив, що правоохоронне відомство не втручатиметься в діяльність будь-яких політичних сил. Він також додав, що посилений режим несення служби поліцією і Нацгвардією триватиме не менше двох тижнів.