• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 12:27

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. В межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовані.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 7 транспортних засобів, які перевозили товари та вантажі без належних документів.

  Зокрема, на контрольному пункті «Зайцеве» прикордонний наряд під заднім сидінням автомобіля «Хюндай» виявив мобільні модеми вартістю 70 тисяч гривень. Автівкою керував наш співвітчизник, який прямував до неконтрольованої території. Ще один автомобіль зупинили на контрольному посту «Майорськ». Він був завантажений 1 тонною яблук на 12 тисяч гривень. Крім того, зведеними мобільними групами в районі н.п. Попасне та Хутір Петруньки затримано вантажний «ГАЗ» та автомобіль «ВАЗ» з 700 кг металобрухту і мясом, які слідували без належних документів. Також на контрольному посту «Щастя» зупинено 3 вантажівки, що перевозили спиртні напої, металеві вироби та продукти харчування на загальну суму більше 400 тисяч гривень. Всі транспортні засоби передані представникам Національної поліції та ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» прослідували 2 вантажні автомобілі з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Автівками перевозили 37 тонн вантажів для жителів Донецької області.