• In English
 • У Києві обговорили результати та перспективи реалізації Програми НАТО "Удосконалення військової освіти"
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 12:42

  18 листопада у Києві відбулася зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з академічним керівництвом та експертами Програми НАТО «Удосконалення військової освіти».

  Під час заходу сторони обговорили питання, пов’язані з допомогою Альянсу в реформуванні системи військової освіти в Україні та результати співпраці за минулі роки.

  Значну увагу було приділено оцінці здобутків та визначенню проблемних питань третього року реалізації Програми в Україні з подальшим корегуванням та опрацюванням перспектив її реалізації на 2016 рік.

  Як повідомив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак, за час реалізації зазначеної програми у ній взяли участь 650 військовослужбовців з 8 вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України. Так, у 2013 на базі вищих військових навчальних закладів України відбулося 13 заходів, торік – 35 заходів, а цього року проведено вже 66 заходів, спрямованих на вдосконалення військової освіти та наближення її до стандартів НАТО.

  Це стосується сфер професійного розвитку викладачів, удосконалення навчальних програм, впровадження технологій дистанційного навчання, розвитку програми підготовки з англійської мови тощо. Також надається допомога щодо удосконалення системи підготовки сержантів у Збройних Силах України.

  Серед іншого, учасники зустрічі обговорили можливу допомогу Альянсу щодо реформування системи військової освіти з урахуванням пріоритетів підготовки нової концепції військової освіти та реалізацію Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» на наступні три роки.

  «Завдяки спільним зусиллям України та Північноатлантичного альянсу програма є успішною, перспективною і результативною», – підсумував перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.