• In English
 • МІП презентувало комунікаційну кампанію щодо національно-патріотичного виховання молоді
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 10:22

  17 листопада 2015 року, на засіданні Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова презентувала напрацювання Міністерства інформаційної політики України комунікаційної кампанії щодо національно-патріотичного виховання.

  Зокрема, заступник повідомила, що перший етап буде спрямований на співпрацю з молодіжними громадськими організаціями: «До розробки комунікаційної кампанії ми долучили: громадські молодіжні організації, Міністерство молоді та спорту України, Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Український інститут національної пам’яті. На основі отриманих фото, ми розробили візуальну концепцію соціальної кампанії та додали перелік найактивніших громадських організацій, які щотижнево працюють з дітьми. Комунікаційне повідомлення спрямоване як на батьків, так і на дітей, з метою спонукання до активного розвитку».

   У заході також взяли участь представники міністерств і відомств, громадських молодіжних та дитячих організацій. Під час обговорення представники громадських організацій наголосили на необхідності створення окремого органу – Національної агенції з питань національно-патріотичного виховання.

   На завершення, заступник Міністра наголосила на необхідності більш консолідованої співпраці громадськості та влади.

   Нагадаємо, що Комісія з питань національно-патріотичного виховання створена Постановою Кабінету Міністрів України і є тимчасовим дорадчим органом для відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.