• In English
 • МІП: В Донецькій області відновлено мовлення ТРК "Громадське радіо"
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 16:56

  Про це, 17 листопада, в Красноармійську, повідомив  радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр  Бригинець під час  брифінгу для представників місцевих ЗМІ.

  «14 листопада, введено в дію два радіомовні FM-передавачі для організації мовлення ТРК «Громадське радіо» в Донецькій області. Таким чином, передавачі встановлено на станції Красноармійськ (500 Вт, 99,6 МГц) та Краматорськ (250 Вт, 103, 2 МГц) Донецької філії РРТ. Передавачі введено в дію на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП, яка щовівторка приймає відповідні рішення по відновленню мовлення на визволених територіях Сходу та там, де є «білі плями» по Україні»,  - розповів Олександр Бригинець.

  Радник Міністра також зазначив, що необхідне обладнання для встановлення передавальної техніки надано радіокомпанією.

  Таким чином, у листопаді, Концерном РРТ введено три передавачі в Донецькій області, згідно з дозволами, наданими Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення «Громадському радіо», на тимчасове мовлення, в період  проведення АТО.

  Разом з тим, радник Міністра роз’яснив роботу Комісії при МІП та розповів про відновлення мережі покриття мовлення українського телеканалу на звільнених територіях Луганська.

  Зазначаємо, що засідання Комісії при МІП відбувається за участі представників: Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, Українського центру радіочастот, СБУ та радників МІП, під час яких приймаються рішення щодо відновлення українського мовлення на Сході України, дотичних областях та АР Крим.