• In English
 • "План 473" щодо проведення у різних регіонах України семінарів-практикумів з енергоефективності виконано
  опубліковано 16 листопада 2015 року о 19:20

  Про це повідомив Голова Агентства Сергій Савчук, коментуючи дані Комунікаційного Центру Держенергоефективності та додав, що завдяки, в тому числі і комунікації вдалося збільшити кількість виданих банками «теплих» кредитів.

  «З початку кампанії близько 30 тисяч громадян прийняли участь у семінарах. Серед них більше 2-х тисяч представників ОСББ та ЖБК. Учасники семінарів отримали ґрунтовні роз’яснення про те як скористатися державною програмою з енергоефективності», - зазначив Сергій Савчук.

  За його словами, проведення такої масштабної інформаційної роботи серед населення – це не тільки роз’яснення щодо фінансової підтримки з боку держави, але й крок до зміни культури енергоспоживання.

  Крім цього, він висловив подяку керівникам та спеціалістам обласних та районних держаних адміністрацій, місцевих рад за плідну співпрацю в організації та проведенні заходів «Плану 473». Також, зауважив, що завдяки підтримці від компаній-виробників енергоефективного обладнання і матеріалів, зокрема «Данфос», «Рехау», «Хенкель», «Капарол» та «Епіцентр», в рамках заходів було презентовано передові енергоефективні технології та можливості їх впровадження під час реалізації програми з енергоефективності.

  Найбільш активними учасниками інформаційно-роз’яснювальної кампанії виявились мешканці Харківської області, де більше 2-х тисяч осіб відвідали ці заходи, що на 50% перевищує середній показник по Україні, який склав близько 1200 осіб. 

  Високу зацікавленість в участі у семінарах виявили мешканці таких областей як: Вінницька, Полтавська, Дніпропетровська та Кіровоградська, кількість яких перевищила 1 500 осіб.

  Зі слів Голови Держенергоефективності, незважаючи на закінчення «Плану 473», Агентство продовжує працювати в напрямку надання роз’яснень населенню щодо механізмів стимулювання до впровадження енергоефективних заходів. Так, наступного року подібні семінари-практикуми у 473 районних центрах України буде проведено з метою інформування щодо можливостей енергосервісу в Україні.

  Довідково:

  17 серпня 2015 року розпочато реалізацію «Плану 473».  Формуючи його концепцію Держенергоефективності було розроблено профіль як цільової аудиторії до якої увійшли мешканці відповідних районів, представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів, органів самоорганізації населення (будинкові, вуличні, квартальні комітети, комітети мікрорайонів, комітети районів у містах, сільські, селищні комітети), місцеві депутати всіх рівнів, громадські організації (що спеціалізуються на питаннях енергоефективності), засоби масової інформації (інтернет-видання, газети, районні/міські телеканали), так і експертів, які консультували щодо кредитних продуктів, переліку енергоефективного обладнання тощо.