• In English
 • Ігор Жданов: "Наступну Спартакіаду допризовної молоді пропонуватиму провести у Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони"
  опубліковано 16 листопада 2015 року о 17:16

  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов виступив з ініціативою провести фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади допризовної молоді 2016 р. на львівській навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони. Таку пропозицію Міністр озвучив за результатами візиту до Львівської області та детального знайомства з роботою бази.

  «Мінмолодьспорту спільно із Міноборони та Міносвіти відновлено проведення щорічної Спартакіади допризовної молоді. Цього року фінальний етап змагань пройшов у Житомирському військовому інституті ім. Корольова. Буду пропонувати щоб у 2016 р. юнаки з усієї України зібралися у Львові та позмагалися на навчально-спортивній базі літніх видів спорту. Особисто переконався, що тут є всі необхідні для цього умови. Також Львів є прекрасним вибором, враховуючи національно-патріотичну складову Спартакіади, яка відіграє не меншу роль, ніж спортивна», - наголосив Ігор Жданов.

  Під час відвідування бази, Ігор Жданов ознайомився з роботою унікального та єдиного в Україні критого велотреку, залів для кульової стрільби та стрільби з лука, тренувальними полями для сучасного п’ятиборства. Обговорювалися проблемні питання функціонування спортивної інфраструктури, оновлення спортивного інвентарю та перспективи розвитку бази. Міністр також поспілкувався зі спортсменами та тренерами, які проводять тут свої навчально-тренувальні збори та готуються до міжнародних стартів.

  Щоденно на базі займається 900 спортсменів різних вікових категорій та видів спорту. 25 з них є членами національних збірних команд України. 4 спортсмени здобули олімпійські ліцензії на Олімпіаду у Ріо-де-Жанейро.