• In English
 • Ігор Жданов відвідав навчально-спортивну базу зимових видів спорту "Тисовець"
  опубліковано 16 листопада 2015 року о 17:13

  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов відвідав навчально-спортивну базу зимових видів спорту «Тисовець» Міністерства оборони України. Міністр детально ознайомився з об’єктами спортивної інфраструктури, які функціонують на базі. Зокрема проінспектував стрільбище для біатлону, лижні та лижоролерні траси, зал для ігрових видів спорту.

  Особливу увагу Ігор Жданов приділив умовам проживання, харчування та відновлення спортсменів. Міністр ознайомився з роботою медичної частини, яка обладнана сучасною технікою та надає широкий комплекс фізіотерапевтичних процедур членам національних збірних команд України.

  «Продовжую детально знайомитися зі спортивною інфраструктурою нашої держави. Адже коли тобі розповідають на словах про бази – це одне. Інша справа особисто приїхати, поспілкуватися з колективом, побачити все на власні очі, розібратися в існуючій проблематиці. За умов реконструкції та капітального будівництва на базі «Тисовець» є великий потенціал не лише для зимових видів спорту. Тут також планується побудова сучасного легкоатлетичного стадіону та центру для боксу», - наголосив Ігор Жданов.

  За словами Міністра, дуже важливо, що вже листопаді на базі «Тисовець» стартує капітальний ремонт готелю для спортсменів та відбувається реконструкція системи водопостачання.

  «Умови проживання спортсменів та тренерів мають бути на першому місці. І як Міністр спорту хочу подякувати Міністру оборони Степану Полтораку, який знайшов та спрямував відповідні кошти на виконання протокольного рішення Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських та Паралімпійських іграх, яке було ухвалено Урядом цього року», - підкреслив Ігор Жданов.

  Міністр також повідомив, що пропонуватиме Федерації баскетболу проводити окремі навчально-тренувальні збори національної збірної команди України з цього виду спорту на базі «Тисовець». З відповідними пропозиціями Мінмолодьспорту також звернеться до баскетбольних клубів.