• In English
  • Оренда землі: на Волині власники паїв отримали 122,2 мільйона гривень
    опубліковано 16 листопада 2015 року о 17:23

    У Волинській області орендарі сплатили власникам паїв 122,2 млн. грн. плати за користування землею (дані наведені за 10 місяців поточного року). Лише у жовтні сума орендної плати становила 25,9 млн. гривень. Очікуваний річний обсяг виплат за оренду земельних часток в грошовому еквіваленті становить 157,6 млн. гривень. Ця сума на 37,9 млн. грн. більше, ніж у 2014 році.

    Сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та інші суб’єкти використовують на Волині 194,3 тис. га земельних паїв мешканців регіону. Орендарі уклали з власниками 93 614 договорів, що на 2340  більше, ніж у попередньому році. Близько 93% договорів оренди земельних часток укладені з розміром орендної плати орендної плати у три і більше відсотків від нормативно-грошової оцінки.

    «Землевпорядники тісно співпрацюють з головами сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, щоб привести орендну ставку у відповідності до вимог законодавства. Це одна з важливих задач землевпорядної служби», - наголошує в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.