• In English
 • Ксенія Ляпіна: М-Тест може стати нагодою посилити вплив підприємництва та об'єднань підприємців на місцеву владу
  опубліковано 16 листопада 2015 року о 13:48

  Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна зустрілася з бізнес-спільнотою, громадськістю та керівництвом Сумської області та розповіла про напрямки регуляторної політики в Україні. Основна мета зустрічі - обговорення підсумків роботи Державної регуляторної служби України за 9 місяців з виконання Плану заходів дерегуляції господарської діяльності, реформ, які відбуваються та окреслити пріоритети на майбутнє.

  Обговорюючи підсумки дерегуляції, присутні особливу увагу приділили мораторію на перевірки, який підтримується бізнесом, а також звернули увагу на те, що необхідно навести лад із податковим контролем, який на сьогоднішній день не підпадає під загальне регулювання. Також учасники обговорення дійшли згоди щодо необхідності покращення діалогу з представниками місцевого самоврядування, яке, на сьогодні, суттєвіше впливатиме на бізнес-клімат на місцях. 

  Крім того, Ксенія Ляпіна анонсувала оголошення конкурсу на посаду завідувача Сектору ДРС у Сумській області і презентувала спільноті Сумщини інструмент державної регуляторної політики для систематизованої оцінки нормативно-правових актів – нову європейську методику – М-тест

  «Нова методика сприятиме підвищенню обгрунтованості рішень, які приймаються не тільки на державному рівні, а й на рівні місцевого самоврядування. М-Тест може стати чудовою нагодою посилити і зробити більш ефективним та якісним вплив підприємництва та об'єднань підприємців на місцеву владу, щоб врегульовувати гострі питання не руйнуючи бізнес-середовище. Особливо це стосується мікро та малого бізнесу» - зазначила Голова ДРС коментуючи зустріч з бізнес-спільнотою Сумщини.