• In English
 • У Львові нагороджено кращих спортсменів та працівників навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України
  опубліковано 13 листопада 2015 року о 17:42

  Сьогодні у Львові відбулось урочисте відкриття 25-метрового критого басейну навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. В церемонії взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, начальник управління спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, голова благодійного фонду “Спортивна країна” Дмитро Бублик.

  Відкрив урочистості начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту підполковник Руслан Сеник, який зазначив, що комплекс плавальних басейнів тоді ще Спортивного клубу армії було збудовано у далекому 1964 році. Він включає в себе відкритий 50-метровий басейн, 25-метровий басейн для стрибків у воду та водного поло, а також 25-метровий критий басейн. Завдяки допомозі благодійного фонду “Спортивна країна” починаючи з 2011 року всі вони були реконструйовані. Загалом на всі роботи було витрачено близько 11 мільйонів гривень.

  Далі відбулось нагородження кращих спортсменів та працівників навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відзнаками Міністра оборони України, Міністра молоді та спорту України, голови Львівської ОДА та міського голови Львова.

  Після цього почесні гості розрізали символічну стрічку перед входом до басейну, та дали старт першим дитячим змаганням в оновленому корпусі.

  За словами підполковника Руслана Сеника, завдяки роботі меценатів, у Львові відновлено школу стрибків у воду та водного поло. Також на цій військово-спортивній базі матимуть змогу безкоштовно займатись всі учасники АТО.