• In English
 • Сергій Савчук провів зустріч з представниками міжнародної мережі залучення приватного фінансування проектів в рамках ініціативи трансферу екологічних технологій "СТІ PFAN"
  опубліковано 13 листопада 2015 року о 18:16

  На зустрічі, яка відбулася 13 листопада 2015 року, сторони обговорили ряд питань:

  щодо надбання останніх світових досліджень, практик, пошуку партнерів для підтримки українських проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики;

  про залучення експертів, які надаватимуть фахові консультації з підготовки бізнес-планів для підвищення їх привабливості перед інвесторами;

  стосовно перспективи укладення «Меморандуму про співробітництво».

  В ході виступу Голова Агентства Сергій Савчук презентував напрацювання Уряду в сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.

  В свою чергу представники «СТІ PFAN» проінформували, що мережа займається розвитком та фінансуванням проектів регіонів СНД, Східної Європи, Центральної Азії, Латинської Америки. Організація, почала працювати на українському ринку цього року і наданий момент відібрала 6 проектів для подальшого розвитку та фінансування.

  Загалом, у ході зустрічі, сторони дійшли висновку, що більшість проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики, які подаються на розгляд потенційним інвесторам залишаються поза їх увагою через недостатньо-конструктивне оформлення бізнес-проектів. Тому, основним завданням буде підвищити обізнаність з підготовки інвестиційно-привабливих проектів.

  Довідково:

  Захід відбувся за участі Пітера Сторі, Глобального координатора «СТІ PFAN» та Ростислава Марайкіна, Регіонального координатора СНД і Центральної Азії.