• In English
 • Айварас Абромавичус подякував за організацію Дня економічного розвитку і закликав визначити наступний – у середині грудня
  опубліковано 13 листопада 2015 року о 14:35

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус виступив під час Години запитань до Уряду з подякою народним депутатам та Голові Верховної Ради України за проведення Дня економічного розвитку в парламенті.

  Також Міністр вніс пропозицію провести аналогічний день у середині грудня цього року.

  «Просимо підтримати нашу ініціативу, адже далеко не всі економічні закони були проголосовані, хоча їх накопичилась велика кількість і всі вони очікують на прийняття»,  – наголосив  Міністр.

  Він зазначив, що 2015 рік – був роком стабілізації української економіки, а 2016 рік – буде роком її зростання. Для того, щоб прискорити цей ріст, Парламент і Уряд повинні працювати разом.

  «Найскладніший період для нашої економіки вже позаду, тому нам не можна втрачати можливості наступного року. Лише спільними зусиллями, сфокусованими на законодавчих та інших ініціативах, ми зможемо досягти позитивного результату. Тоді бізнес скаже - цей Уряд і цей Парламент працюють на благо України, на благо бізнесу, на благо зростання економіки. Давайте працювати разом», - закликав Айварас Абромавичус.