• In English
 • У Мінагрополітики триває інституційна реформа
  опубліковано 13 листопада 2015 року о 14:24

  У Міністерстві аграрної політики та продовольства України триває інституційна реформа, ініційована Олексієм Павленком ще в квітні поточного року.

  Так, у рамках нової кадрової політики було повністю оновлено керівний склад Мінагрополітики, замінені директори майже всіх департаментів та інших структурних підрозділів Міністерства. Крім цього, розпочала роботу Школа директорів держпідприємств, стартувала масштабна оцінка кадрового складу та навчання персоналу. Реформу впроваджує команда Офісу реформ при Мінагрополітики спільно з кадровою службою.

  «Наша команда здійснила комплексний аналіз організаційно-кадрового потенціалу Мінагрополітики. Анкетування та глибинне інтерв’ю дозволило не лише оцінити фаховий рівень співробітників, а й отримати від самих працівників пропозиції та зауваження щодо координації структурних підрозділів всередині відомства, поліпшення внутрішніх комунікацій, оптимізації документообігу та організації роботи в цілому», – повідомила радник Міністра з питань кадрової політики Марина Зеленкова.

  Крім того, було проведено окрему оцінку роботи керівного складу Мінагрополітики. Експерти виділили так званих агентів змін та кадровий резерв. Це ініціативні, креативні та націлені на результат фахівці. «В подальшому ми плануємо більш активно залучити таких спеціалістів до процесів, орієнтованих на здійснення реформ. Залучатимемо їх до участі  у тематично орієнтованих фокус-групах, спрямованих на пошук шляхів підвищення ефективності роботи персоналу. Що стосується керівництва Міністерства, його чекає блок навчання «Управління змінами». Приємно, що сьогодні Мінагрополітики демонструє свідому налаштованість на навчання кадрів та організаційне переформатування, що зумовлене необхідністю швидкого реагування на зовнішні виклики та здійснення реформаторських кроків», – наголосила Марина Зеленкова. Підсумки дослідження стануть основою майбутньої програми підготовки кадрів.

  Наступним етапом впровадження інституціональної реформи Мінагрополітики стане комплексний функціональний аудит, метою якого стане побудова максимально ефективної організаційної структури відомства, оптимізація управлінських процесів, налаштування роботи структурних підрозділів у відповідності до стратегічних цілей та завдань. Проект готовий та буде запроваджений в найближчий час.