• In English
 • Мінмолодьспорту завершує процес закупівлі спортивного обладнання та інвентарю на суму понад 14 млн. гривень
  опубліковано 12 листопада 2015 року о 14:29

  Державна установа "Укрспортзабезпечення" завершує процедуру відповідної державної закупівлі спортивного обладнання та інвентарю. Про це під час брифінгу у Будинку Уряду повідомив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  "Міністерство діяло відповідно до чинного законодавства про тендерні закупівлі. Уже відбулися конкурсні торги. Готуються до підписання угоди на поставку сучасного інвентарю для 11 видів спорту. Загальна сума акцепту за результатами торгів - 14 625 621,47 грн. Найбільше коштів, понад 5 млн., виділено для потреб спортивної гімнастики", - підкреслив Ігор Жданов.

  За результатами відкритих торгів та конкуренції учасників, вдалося знизити вартість обладнання, яке планується поставити збірним командам України. Це дозволило зекономити 1 678 933 грн. за які Мінмолодьспорту зможе закупити більше іншого обладнання для потреб спортсменів.

  Відповідно до умов, які прописуються в угодах, обладнання має бути поставлене до кінця 2015 року, наголосив Міністр.

  Крім цього, державною установою "Укрспортзабезпечення" вже оголошено відкриті торги на закупівлю спортивної форми для національних збірних команд орієнтовною вартістю 4,7 млн.