• In English
 • На Хмельниччині понад 4200 га землі зарезервували для учасників АТО
  опубліковано 12 листопада 2015 року о 14:44

  На території Хмельницької області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 4265,28 гектарів. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (182,4 га), ведення індивідуального садівництва (177,5 га) та особистого селянського господарства (3905, 4 га).

  Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні наділи, яка зведена у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області.

  Усього з моменту започаткування ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Хмельниччини із заявами про отримання ділянок звернулись 2490 учасників АТО. Понад 2000 заявників уже отримали дозволи на розробку проектної документації для оформлення земель загальною площею 3196 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

  «Землевпорядники Хмельниччини резервують землі та щотижнево оновлюють переліки вільних ділянок, щоб всі учасники АТО змогли отримати наділи для своїх потреб», - зазначає Олександр Ревко, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.