• In English
 • На Кіровоградщині від продажу та оренди земельних ділянок бюджети отримали більше 10 млн. грн.
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 17:53

  За десять місяців поточного року у Кіровоградській області до бюджетів спрямували 10,157 млн. грн. від продажу земельних ділянок та прав на них. Більше 99% цих коштів отримали місцеві громади. Фінансовий ресурс можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм.

  Під об’єктами нерухомого майна на Кіровоградщині з початку року продали 47 земельних ділянок державної та комунальної власності несільськогосподарського призначення. Загальна площа землі складає 20,958 гектарів. Від продажу наділів в бюджети надійшло 8,842 млн. гривень.

  Крім того, в області провели 34 земельні аукціони з продажу прав на землю. За підсумками торгів інвестори отримали в оренду 55 земельних ділянок загальною площею понад 523 гектара. Сумарний обсяг річної орендної плати становить 1,365 млн. гривень. Також продано п’ять земельних ділянок комунальної власності площею більше 1,6 гектара. За наділи вдалось отримати на 812,347 тис. гривень.

  Приватизовано одну земельну ділянку, на якій розташовані об'єкти державної власності площею 0,026 гектара. Ціна землі склала 7,778 тис. гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».