• In English
 • Підрозділи Збройних Сил України, які беруть участь у проведенні АТО, на даний час забезпечені зимовою формою одягу на 92 відсотки
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 11:43

  Про це повідомив начальник Тилу Збройних Сил України полковник Іван Гаврилюк. За його словами, довести показник до стовідсоткового не вдалося через те, що виробники військової форми одягу та обмундирування просто не встигають виконувати замовлення оборонного відомства.

  За інформацією начальника Тилу Збройних Сил України, - наразі підрозділам, які виконують завдання в зоні проведення АТО було поставлено: 49,7 тисяч курток польових утеплених, 54,7 тисяч брюк польових утеплених, 54,7 тисяч пар черевиків з високими берцями, а також 70 тисяч комплектів теплої зимової білизни.

  Полковник Іван Гаврилюк підкреслив, що проблеми поки що існують по шапках-фесках, натільній трикотажній білизні та рукавицях.

  «Планується, що всі відповідні поставки від виробників будуть зроблені до 20 листопада, і підрозділи в зоні проведення АТО будуть забезпечені на 100 відсотків», – поінформував він.

  Коментуючи поширені деякими вітчизняними ЗМІ критичні повідомлення щодо неналежного забезпечення речовим майном окремих підрозділів, він підкреслив, що оприлюднена журналістами інформація ретельно перевіряється.

  «Перевірка наведених «фактів» показала, що зазначені у ЗМІ підрозділи були забезпечені всім необхідним майном. Винятком є тільки один підрозділ, в якому на даний час тривають заходи з дозабезпечення військовослужбовців 5-ї та 6-ї хвиль мобілізації черевиками з високими берцями. При цьому черевики є на складі у потрібній кількості», – зазначив начальник Тилу Збройних Сил України.

  За словами полковника Івана Гаврилюка, до 12 листопада військові повністю отримають належне взуття.

  Своєю чергою, начальник Центрального управління речового забезпечення Тилу Збройних Сил України полковник Юрій Гусляков поінформував, що всі учасники антитерористичної операції забезпечуються усіма вище перерахованими речами без виключення.