• In English
 • МІП: На прикордонних територіях Чернігівської області посилено сигнал українського мовлення
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 11:31

  Встановлено новий аналоговий телевізійний передавач на радіотелевізійній передавальній станції «Холми» в Чернігівській області, що збільшує зону впевненого прийому національних програма УТ-1 і «UA:Суспільне мовлення» у Корюківському, Семенівському, Новгород-Сіверському та інших районах Чернігівської області.

  Передавач, потужністю 10 кіловат, встановлено на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

  Це дає можливість значно розширити вітчизняний інформаційний простір і, таким чином, запобігати негативному впливу російської пропаганди на мешканців північних районів Чернігівщини.

  За результатами роботи, 10 листопада заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова з робочим візитом відвідала РТПС «Холми» Чернігівської області та під час участі у брифінгу зазначила:

   «На виконання рішення Комісії, Чернігівська облдержадміністрація досить оперативно вирішила юридичні та фінансові питання, пов’язані зі зміною потужностей телепередавального обладнання. Спільно з Чернігівською філією Концерну РРТ, у короткі терміни, посилено сигнал українського мовлення на прикордонних територіях Чернігівської області. МІП готове і надалі надавати передавачі облдержадміністраціям та посилювати сигнал українських каналів».

  У заході також взяли участь генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Володимир Іщук та Голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч.