• In English
 • Понад 1,5 мільйона гривень спрямували до місцевих бюджетів землевпорядники Тернопільщини
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 10:07

  З початку року територіальні органи землевпорядної служби Тернопільщини надали населенню 73435 адміністративних послуг. З них 45391, або 70 % – на безоплатній основі. Інші 28044 адмінпослуги (30 %) надані на платній основі.

  Землевпорядники Тернопільської області перерахували до бюджетів понад 1,570 млн. грн. за адмінпослуги, що потребують оплати. Найбільші надходження –  1,420 млн. грн. – отримали за послуги з надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Майже 130 тис. грн. надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру. Незначний обсяг коштів отримали у якості оплати за інші види адміністративних послуг.

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувались видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби надали 16454 таких адмінпослуг.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.