• In English
 • Землі для учасників АТО: 2 717 військових отримають ділянки у Миколаївській області
  опубліковано 10 листопада 2015 року о 17:10

  На Миколаївщині учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 1 942 дозволи на розроблення проектів землеустрою. У відповідності з прийнятими рішеннями, у власність відведуть 2 717 земельних ділянок, загальна площа яких становить понад 3 727 гектарів.

  Військові використають 1 870 ділянок (3 636,9 га) для ведення особистого селянського господарства. Під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд відведуть 835 земельних наділів (88,79 га). Для садівництва учасники АТО отримають 12 ділянок площею 1,32 гектара.

  Усього із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Миколаївської області звернулись 5 253 учасники АТО. Найбільшу кількість заяв отримали у м. Миколаєві (2 119), Миколаївському (404), Первомайському (285) та Вознесенському (245) районах. Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку.

  На території Миколаївської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО 176 земельних масивів загальною площею 2 554,9 гектари. Військовослужбовці, які вирішили одержати земельні ділянки на території будь-якого району, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні ділянки на сайті Головного управління Держгеокадастру Миколаївщини.

   Довідково

   Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.