• In English
 • У рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбудуться перевірки додержання водіями автотранспорту вимог ПДР на залізничних переїздах
  опубліковано 10 листопада 2015 року о 17:03

  Під час всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху залізничники разом із місцевими органами Державтоінспекції та Національної поліції проведуть рейди з перевірки додержання водіями автотранспорту вимог Правил дорожнього руху на залізничних переїздах. З метою запобігання порушенням, залізничники підготували спеціальні пам’ятки-буклети щодо перетину переїздів, які будуть роздаватися водіям під час перевірок.

  Також упродовж тижня залізничники проведуть лекції для учнів навчальних закладів з безпечного поводження на об’єктах залізничного транспорту. До просвітницької роз’яснювальної роботи планується долучити засоби масової інформації.

  Окрім того, фахівці проведуть додаткові технічні заняття та інструктажі стосовно дотримання Правил дорожнього руху з водійським складом залізниць.

  Довідково

  Традиційно Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться в рамках проголошеного ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр.