• In English
 • На Дніпропетровщині для оренди визначили більше 5 000 гектарів інвестиційно-привабливих земель
  опубліковано 10 листопада 2015 року о 14:38

  Землевпорядники Дніпропетровської області сформували перелік з 195 інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які планують продати на відкритих земельних торгах. Загальна площа земельних масивів, що можуть запропонувати інвесторам, становить понад 5,1 тис. гектарів.

  Максимальну кількість ділянок планують передати в оренду на конкурсних засадах у Царичанському (24 ділянки площею 632 га), Криворізькому (22 ділянки площею 261 га) та Новомосковському (21 ділянку площею 372 га) районах Дніпропетровської області.

  Землевпорядна служба регіону в ході конкурсного відбору вже визначила виконавців земельних торгів для продажу більшості ділянок. Організатори забезпечать підготовку продажу прав оренди на 169 земельних наділів загальною площею 4,7 тис. гектарів.

  «У цьому році землевпорядна служба продала на аукціонах права оренди більш ніж 585 га земель. Торги пройшли успішно, а бюджети отримали додаткові надходження. Сподіваємося і у подальшому знаходити ефективних інвесторів» - відзначив Дмитро Коцар, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

  Довідково:

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».