• In English
 • На земельних аукціонах у Волинській області отримали більше 470 тисяч гривень
  опубліковано 10 листопада 2015 року о 11:04

  На Волині у жовтні проведено десять земельних аукціонів, на які виставлялись права власності та оренди на земельні ділянки різної форми власності та призначення. За підсумками торгів бо бюджетів спрямували 470,5 тис. гривень.

  Землевпорядники провели чотири аукціони з продажу прав оренди на шість земельних наділів сільськогосподарського призначення державної форми власності. Товаровиробники взяли в оренду 73,6 га земель. Вартість користування ділянками підвищилась до 51,9 тис. грн. на рік.

  На інших шести аукціонах у власність продали шість земельних наділів несільськогосподарського призначення (комунальні землі). Загальна площа ділянок становить 1,1 гектара. Ще шість земельних ділянок площею 1,9 га інвестори взяли в оренду. Сумарно місцеві бюджети поповнились на 418,6 тис. гривень.

  «Земельні аукціони – прозорий механізм реалізації земельних ділянок, який вже неодноразово підтвердив свою ефективність. Конкурентні торги дозволяють суттєво підвищити вартість та поповнити бюджети», - зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».