• In English
 • Геннадій Зубко закликав Парламент розглянути на цьому тижні 26 важливих законопроектів
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 17:34

  Уряд просить Парламент розглянути на цьому тижні 26 законопроектів щодо антикорупційного пакета, пов’язаного з лібералізацією візового режиму, реформування адміністрування податків, реформування ринку газу та правоохоронної системи. Також 12 листопада 2015 року має бути пленарним днем для розгляду та ухвалення законопроектів, направлених на дерегуляцію ведення бізнесу та підтримку економічного блоку. Про сказав Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на засіданні погоджувальної ради в понеділок, 9 листопада.

  На вівторок виносяться сім законопроектів щодо антикорупційного пакета, пов’язаного з лібералізацією візового режиму. «Прошу народних депутатів підтримати цей пакет, який дозволить системі державної служби та боротьби з корупцією бути більш ефективною та прозорою», - зазначив він.

  Геннадій Зубко звернувся до депутатів із проханням розглянути законопроекти про ринок газу та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу. «Закон про ринок газу дає можливість чітко визначити, що є товаром, прибрати монополії, та визначити в цілому функціонування цього ринку», - зазначив урядовець.

  Він попросив депутатів розглянути на цьому тижні законопроекти, погоджені з МВФ, що стосуються питань адміністрування надходжень до бюджету. «В Україні підприємців та роботодавців хвилює не тільки розмір податків, також і порядок їх адміністрування, який повинен бути спрощеним, прозорим і таким, що працює на принципі двосторонньої відповідальності як бізнесу, так і держави», - наголосив він.

  Геннадій Зубко підкреслив, що 159 об’єднаних територіальних громад 25 жовтня на місцевих виборах отримали нові органи місцевого самоврядування і обрали своїх голів. «Вони хочуть перейти на нові бюджетні відносини з 1 січня 2016 року і рухатись в напрямку збільшення своїх повноважень та готові брати на себе відповідальність, тому я сподіваюсь, що на наступному пленарному тижні ми розглянемо пакет законопроектів по децентралізації», - зазначив він.

  Урядовець також закликав парламентарів підтримати законопроекти, необхідні для завершення процесу реформування правоохоронної системи. Це законопроекти про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національної поліції, а також про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку із прийняттям Закону України «Про Національну поліцію».