• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 12:37

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів зі сторони незаконних збройних формувань не було. В районі проведення антитерористичної операції польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовані.

  В контрольному пункті «Георгіївка» прикордонний наряд виявив підроблену перепустку. Її використовував громадянин України, який рухався автомобілем «Porche», з непідконтрольної території. Наразі мешканця Донецької області передано співробітникам УМВС України в Донецькій області для з’ясування всіх обставин.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 6 транспортних засобів, якими перевозили товари вартістю більше 250 тисяч гривень.

  Зокрема, прикордонними нарядами на контрольному посту «Березове» затримані 3 автомобілі з вантажем дитячого одягу, продуктами харчування та сантехнікою. Товари на суму майже 70 тисяч гривень намагалися перевезти на неконтрольовану територію. Ще одну автівку з 5 тоннами мороженої риби зведена мольна група зупинила в районі н.п. Клинове. Вантаж на 140 тисяч гривень везли без належних документів в об’їзд контрольного пункту «Зайцеве». Також на контрольному посту «Кривий Торець» правоохоронці затримали автомобіль з промтоварами. Крім того, в Донецькій області був затриманий автомобіль, який рухався з тимчасово непідконтрольної території. Ним, оминаючи контрольний пункт «Зайцеве», перевозили 3,5 тонни дизельного пального на загальну суму 57 тисяч гривень. Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.