• In English
 • МІП: Представники державної влади та наукової спільноти визначили основні підходи в розробці нормативно-правової бази реформи державних комунікацій
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 10:12

  4 листопада 2015 року в Києві пройшла науково-практична конференція «Запровадження комунікації органів державної влади: виклики та завдання», за участі радника Міністра інформаційної політики України з питань впровадження програми «Відкрита влада» Іветти Делікатної, яка, зокрема, модерувала захід.

  Під час заходу представники державної влади та наукової спільноти  обговорили стан ресурсів держаних комунікацій та які нормативні документи потрібно розробити для впровадження реформи державних комунікацій в Україні.

  Іветта Делікатна прокоментувала, що важливим моментом є те, що Секретаріат Кабінету Міністрів України та Міністерство інформаційної політики України вважають наукову частину роботи однією з головних  в процесі розробки концепції реформи державних комунікацій. Тому, спеціалісти з наукової сфери будуть залучені до розробки концепції в першу чергу.

  Радник Міністра: «Важливо перейти від інформування до комунікації в співвідношенні влада-суспільство. Тобто, має бути налагоджений процес зворотнього зв’язку, щоб думка громади відображалася в діях влади. МІП вважає, що до вирішення завдань як це зробити і які законодавчі ініціативи прийняти, впровадивши сучасні комунікаційні системи, потрібно залучати науковців та експерті в сфери».

  В заході також взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України, Київської міської державної адміністрації  та Тhe Communication Reform Group при Кабінеті Міністрів України,  а також фахівці в сфері комунікацій з Великобританії та Польщі, науковці з провідних державних вищих навчальних закладів України, зокрема з Луцька, Сум, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Львова.