• In English
  • Олексій Павленко: Україна прагне відкрити ринок ЄС для молока та молокопродуктів
    опубліковано 05 листопада 2015 року о 18:52

    «Питання експорту продукції тваринного походження є важливим для аграрного сектору України. Ми зацікавлені у розширенні доступу харчової продукції до ринку ЄС. Триває робота над адаптацією національного законодавства до правових вимог ЄС, зокрема щодо безпечності та якості харчових продуктів», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі із Арунасом Вінчюнасом, керівником Кабінету Комісара ЄС з питань охорони здоров’я та харчової безпеки у м. Брюссель, Бельгія.

    Сторони обговорили поточний стан гармонізації українського законодавства до норм та вимог ЄС та стан двосторонніх торговельних відносин у сфері санітарних та фітосанітарних питань.

    Олексій Павленко підкреслив, що Україна сподівається на якнайшвидше вирішення питання щодо доступу на ринки ЄС молока та молочних продуктів. «Процес отримання дозволу щодо доступу молока та молочних продуктів для споживання людьми на ринки ЄС триває 7 років. Ми працюємо над впровадженням європейських стандартів у молочній галузі та враховуємо рекомендації уповноважених органів ЄС стосовно оцінки контролю при виробництві молочних продуктів для споживання людиною, призначених для експорту до ЄС, а також процедури їх сертифікації», - наголосив Міністр.