• In English
 • 5 листопада Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз розпочала робочу поїздку до Чернігівської області
  опубліковано 05 листопада 2015 року о 19:31

  У перший день візиту Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відвідала управління Казначейства у Городнянському, Щорському, Менському, Сосницькому та Корюківському районах, де провела робочі наради з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими, сільськими та селищними головами, керівниками фінансових органів, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, а також з колективами управлінь казначейства області.

  Голова Казначейства звернула увагу присутніх на основні аспекти  формування місцевих бюджетів за умов децентралізації влади, можливості отримання місцевими бюджетами медичної, освітньої субвенцій та стабілізаційної дотації, а також розміщення коштів органів місцевого самоврядування на вкладних і депозитних  рахунках в установах державних банків.

  Не залишились поза увагою питання виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та результати впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства-Казначейство».

  Під час відвертого спілкування Тетяни Слюз з колективами казначейств обговорювались діюча організаційна структура територіальних органів Казначейства нижчого рівня, пропозиції щодо її оптимізації, а також шляхи забезпечення єдиного підходу при виконанні операцій, визначених Технологічними  регламентами Казначейства.

  Насичена програма робочого візиту Голови Казначейства до Чернігівської області запланована і на 6 листопада 2015 року. Зокрема передбачено проведення аналогічних робочих зустрічей в управліннях Казначейства у Семенівському, Новгород – Сіверському, Коропському та Куликівському районах.