• In English
 • Уряд призначив Хатію Деканоїдзе начальником Національної поліції України
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 18:38

  Начальником Національної поліції України стала колишній радник Міністра внутрішніх справ України Хатія Деканоїдзе. Подання про її призначення вніс Прем'єр-міністр України за пропозицією Міністра внутрішніх справ на позачерговому засіданні Уряду в середу, 4 листопада.

  Арсеній Яценюк зазначив, що це рішення – «одне з доленосних для майбутнього нової української поліції».

  Хатія Деканоїдзе, нагадав Глава Уряду, разом із Міністром внутрішніх справ та його першим заступником Екою Згуладзе «реально готували весь пакет змін і зробили перший крок по формуванню патрульної поліції в країни»: «Четвертий член цієї команди – це Олександр Фацевич, який очолює Департамент патрульної поліції України».

  Арсеній Яценюк відзначив особисту роль Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у створенні  нової поліції – «для того, щоб радянська міліція відійшла в минуле, і в Україні з'явилася Національна поліція європейського зразка».

  Міністр внутрішніх справ, за словами Глави Уряду, не тільки зміг переконати Парламент ухвалити необхідні закони, а й зробив «найважливіше для успіху»  – сформував команду справжніх реформаторів в самому Міністерстві внутрішніх справ України.

  Арсеній Яценюк також зазначив, що мав розмову щодо призначення начальника Національної поліції із Президентом України: «Президент підтримує цю ініціативу».