• In English
 • МВС: У разі незгоди результати переатестації можна буде оскаржити
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 12:11

  З цією метою у відомстві створена спеціальна електронна поштова скринька. Про це глава МВС Арсен Аваков повідомив сьогодні, 4 листопада, коментуючи правила проведення переатестації для діючих працівників органів внутрішніх справ.

  Арсен Аваков підкреслив, що для ефективного і прозорого процесу переатестації важливо не допустити конфліктів і зловживань владою з боку керівного складу щодо підлеглих співробітників.

  За його словами, з метою швидкого і результативного розгляду скарг, що стосуються процесу переатестації, Центральна атестаційна комісія буде виконувати функції апеляційного органу. Всі скарги можна направляти на електронну адресу Комісії cac@mvs.gov.ua.

  «Остаточне формування структури та особового складу Національної поліції відбудеться тільки після того, як всі співробітники міліції пройдуть переатестацію. Той з них, хто успішно подолав усі етапи атестаційного конкурсу, отримають право носити поліцейську форму і звання поліції, а також будуть призначені на відповідні посади в структурі Національної поліції», – зазначив Арсен Аваков.