• In English
 • Фахівці Мінсоцполітики взяли участь у тренінгах із забезпечення прав людини в інтернатних закладах
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 12:27

  Із 26 до 29 жовтня у Львові представники Міністерства соціальної політики взяли участь у тренінгах на тему «Забезпечення прав людини в інтернатних закладах України». Тренінги проводилися Харківським інститутом соціальних досліджень у співпраці з Департаментом з питань реалізації національного превентивного механізму секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за фінансової підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

  У тренінгах також взяли участь представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних і Київської міської державних адміністрацій та директори інтернатних установ.

  Серед питань, що обговорювалися, - становлення національного превентивного механізму в Україні, методологія моніторингу закладів соціального захисту, міжнародні й національні  нормативно-правові акти у сфері надання психіатричної допомоги і соціальних послуг підопічним і вихованцям інтернатних установ.

  Учасники заходу ознайомилися із новітнім міжнародними й національними стандартами діяльності закладів соціального захисту населення, дізналися про типові порушення прав людини у зазначених закладах.

  За підсумками тренінгів було сформульовано рекомендації з покращення роботи з вихованцями і підопічними інтернатних установ системи соціального захисту населення, зокрема у сфері забезпечення їхніх гуманітарних прав.