• In English
  • Олександр Вержиховський: Боротьба з корупцією – одне з першочергових завдань Держветфітослужби
    опубліковано 04 листопада 2015 року о 12:10

    В Україні розпочато реформування державної системи управління в галузі ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів, сферах карантину та захисту рослин. Про це заявив Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Олександр Вержиховський.

    Незважаючи на складнощі, діяльність служби та її центрального апарату як ніколи відкрита і прозора для суспільства і бізнесу. Протягом поточного року зроблено значний крок з дерегуляції. Зокрема, скасовані дозволи на імпорт підконтрольних Держветфітослужбі вантажів, відмінені карантинні сертифікати та свідоцтва (Ф-2) на зерно фуражне при переміщенні в межах України.

    З метою розвитку експортного потенціалу країни та підтримки вітчизняних товаровиробників Держветфітослужба проводить значну роботу з диверсифікації та розширення ринків збуту. Діяльність служби перебуває під пильним контролем громадськості. Здійснюються рішучі дії щодо подолання корупції та зловживань з боку посадовців. «Спільно з суспільством ми зможемо вчасно виявляти факти, оприлюднювати їх та відповідним чином відповідати на них. Аби громадськість бачила, що позитивні зрушення відбуваються», – наголосив Олександр Вержиховський.