• In English
 • На Волині землевпорядна служба запланувала провести 11 земельних аукціонів
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 16:05

  У головному управлінні Держгеокадастру в Волинській області упродовж листопада запланували проведення 11 земельних аукціонів. На торги виставлять 15 земельних ділянок різного цільового призначення та власності. Наділи територіально розташовані у Володимир-Волинському, Ковельському, Ратнівському, Рожищенському, Горохівському районах, а також – у місті Ковель. Мінімальний прогнозований обсяг надходжень до бюджетів - 571,6 тис. грн. (сумарна стартова ціна за права оренди та власності на землю).

  Інвесторам запропонують взяти в оренду 13 земельних ділянок загальною площею 202,1 гектара. Спільна стартова ціна за користування наділами становить 329,6 тис. гривень. Більша частина земель призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  На конкурентних торгах також планується продати у власність дві ділянки загальною площею 0,22 гектара. Стартова ціна наділів визначена на рівні 241,9 тис. гривень.

  «Попередній досвід проведення земельних аукціонів на Волині показав, що стартова ціна зростає як мінімум на 30%. Відтак, ми очікуємо підвищення вартості прав на землю та збільшення надходжень до бюджетів», - зазначає в.о начальника Головного управління Держгеокадстру в Волинській області Василь Василенко.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».