• In English
 • В`ячеслав Кириленко провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 14:01

  Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко провів зустріч із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. На зустрічі було обговорено питання співпраці держав у культурній та гуманітарній сферах, а також окреслено плани щодо подальшого співробітництва.

  Віце-прем`єр-міністр висловив подяку за підтримку, яку Франція надає українському народу в його боротьбі за збереження територіальної цілісності та державного суверенітету.

  Надзвичайний і Повноважний Посол підкреслила вагоме значення культурних зв`язків у відносинах між Україною та Францією та висловила готовність до запровадження нових спільних підходів для розвитку культурної взаємодії двох держав.

  Під час зустрічі учасники обговорили питання співпраці в культурній та гуманітарній сферах.

  Зокрема, йшлося про результати надання Францією фінансової допомоги  українським гуманітарним організаціям та проведення французькими фахівцями навчальних заходів для підготовки українських військових хірургів.

  Сторони також обговорили можливості інтенсифікації процесу обміну досвідом молодими митцями обох держав через візити та спільні проекти в культурній сфері.

  Окремо йшлося про необхідність посилення культурної та гуманітарної діяльності в східних та південних областях України. Пані Посол висловила підтримку такої ініціативи та попросила надати Посольству Франції в Україні перелік пріоритетів в культурній та гуманітарній політиці Уряду України та, зокрема, Міністерства культури України, в руслі яких Посольство Франції в Україні могло б активно співпрацювати з українською стороною наступного року.