• In English
 • На Донеччині відновлено роботу контрольного пункту в'їзду - виїзду "Георгіївка"
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 13:48

  Сьогодні вранці, 3 листопада, з метою стабілізації ситуації щодо пропуску громадян на Сході України, за участі голови Донецької ОДА Павла Жебрівського та начальника Східного регіонального управління полковника Сергія Бідила, відбулося відкриття контрольного пункту в'їзду/виїзду «Георгіївка», що на напрямку н.п. Курахове Донецької області.

  У цьому контрольному пункті військовослужбовці Держприкордонслужби разом із працівниками ДФС України здійснюватимуть контроль і пропуск осіб, транспортних засобів та вантажів встановленим порядком.

  Контрольний пункт розташований у Мар’їнському районі Донецької області на відстані 4,5 км від лінії розмежування. Контрольно-перевірочні та пропускні заходи здійснюються у період з 09.00 до 17.00. У відповідності до технологічної схеми в даному КПВВ пропускна спроможність сягає до 3 тисяч осіб та 1200 транспортних засобів.

  Варто нагадати, що оформлення громадян у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Георгіївка» у червні 2015 року через загрози, пов’язані із бойовими діями, за рішенням керівництва було призупинено.

  Також зазначимо, що Держприкордонслужба спільно з Донецькою ОДА, Штабом антитерористичної операції і Антитерористичним центром продовжують відпрацьовувати можливість відкриття нових або поновлення роботи контрольних пунктів в'їзду-виїзду в зоні АТО. Крім того, розглядається можливість збільшення пропускної спроможності КПВВ «Гнутове» на Маріупольському напрямку та ведеться робота по Лисичанському напрямку.