• In English
 • У МВС обговорили питання про призначення працівників тих підрозділів, які напряму контактують із громадянами
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 11:25

  На відеоселекторній нараді керівництва МВС йшлося про те, як запобігти порушенню базових прав громадян, зокрема – і права на звернення.

  3 листопада у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася відеоселекторна нарада з участю керівництва відомства та його структурних підрозділів. В нараді також взяли участь керівники територіальних органів внутрішніх справ, очільники Державної служби з надзвичайних ситуації та Національної гвардії України.

  Одним з питань порядку денного наради став перехід у діяльності органів внутрішніх справ, пов'язаний з ліквідацією міліції. Зараз у відомстві триває робота із забезпечення необхідних організаційних моментів – проведення атестації працівників територіальних підрозділів та їх призначення на посади вже в нову структуру.

  За словами начальника Головного слідчого управління МВС України Олександра Вакуленка, вже зараз слід вирішувати питання про призначення працівників тих підрозділів, які напряму контактують із громадянами, що звертаються до правоохоронців. У першу чергу це стосується працівників чергових частин, а також слідчих підрозділів. Питання про їхнє призначення необхідно вирішити до 6 листопада, аби запобігти порушенню права громадян на звернення до органів внутрішніх справ.

  «7 листопада, після ліквідації міліції, громадяни не повинні зіткнутися із «правовим вакуумом», – підкреслив начальник слідчого підрозділу МВС.