• In English
 • На Миколаївщині учасники АТО зможуть отримати більше 2,5 тис. га землі
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 16:48

  Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Миколаївської області продовжують пошук вільних земель для учасників АТО. За результатами роботи вільні земельні ділянки включають до переліку земель, що можуть бути надані військовим у власність. Землевпорядники вже визначили 174 земельні масиви загальною площею 2 528,11 гектара.

  Резерв земельних ділянок складається з наділів різного цільового призначення. Військовослужбовці зможуть отримати у власність землі для ведення особистого селянського господарства загальною площею 2 465,927 гектара. Для ведення садівництва зарезервовано 51,4 гектара. Ще 10,79 га призначені для будівництва та обслуговування житлових будинків.

  Інформацію про землі, включені до резерву, землевпорядники звели у графічному альбомі-атласі та розмістили у відкритому доступі. Учасники АТО, які вирішили одержати земельні ділянки на території будь-якого району Миколаївщини, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні ділянки в режимі он-лайн на сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.