• In English
 • Представники Канади розпочали курс "Управління оборонними ресурсами" у Національному університеті оборони України
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 15:44

  У рамках міжнародної співпраці України та Канади для слухачів, наукових і науково-педагогічних працівників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочався п’ятиденний курс «Управління оборонними ресурсами».

  Фахівці Академії оборони Канади ознайомлять учасників заходу з основами оборонної економіки, оборонного планування і управління оборонними ресурсами країн НАТО, а також з підходами до комплектування, підготовки, застосування збройних сил та проведення оборонних закупівель на прикладі Канади, нададуть можливість усвідомити, які є переваги у цих підходах.

  «Проблема процедур антикризового управління, зокрема, на рівні сектору безпеки, є досить цікавою й актуальною. В цьому контексті «Курс управління оборонними ресурсами», який проводять канадські експерти має для української сторони не тільки пізнавально-теоретичне, а й безпосередньо практичне значення. Адже надійність та ефективність оборонної економіки, оборонного планування та розвитку збройних сил в цілому є дуже важливими питаннями на фоні війни в нашій державі та мають суттєвий вплив на національну безпеку України», – зазначив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Василь Телелим.

  Про перспективи подальшого співробітництва України та Канади в безпековій та оборонній сферах висловився викладач курсу полковник Рос Феттерлі: «В міністерстві оборони Канади було проведено низку реформ у галузі економіки. Сподіваємося, наш досвід буде корисний для української сторони, та під час конструктивного діалогу ми оновимо та поглибимо власне бачення та розуміння сучасної геополітичної і воєнно-політичної ситуації у світі».

  Варто зазначити, що оновлений та вдосконалений навчальний курс став третім заходом такого рівня, який у тісній співпраці проводять цього року представники Національного університету оборони України та Академії оборони Канади.