• In English
 • Мультимедійну платформу іномовлення України було презентовано на Форумі Global Ukrainians
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 11:05

  31 жовтня заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у ІІ Форумі українців-експатів Global Ukrainians, що проходив в Києво-Могилянській бізнес-школі.

  «Україна опинилася в центрі інформаційних процесів, які не мають аналогів у світовій історії. Держава стає місцем динамічних змін, своєрідним центром інтелектуальної свободи й соціальної мобільності у Східній Європі. Щоб доносити повну і достовірну  інформацію про Україну, формувати об’єктивну картину світу про події, що відбуваються в нас, 1 жовтня 2015 року стартувала Міжнародна платформа іномовлення України, в тому числі телеканал UATV», - зазначив у своєму виступі Артем Біденко.

  Заступник Міністра розповів про можливості, в тому числі і технічні, Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) та роботу МІП у напрямку просування інтересів України в світі. Також Артем Біденко закликав до обєднання всіх ініціатив закордонних українців з метою посилення спільного результату.

  Організатор Форуму - Міжнародна громадська організація Global Ukraine. Це мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. Global Ukraine створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, арабського світу. Його метою є презентація стратегії народної дипломатії.

  Участь в обговорені стратегії, під час Форуму, також взяли народні депутати, представники МЗС, громадських та бізнес організацій, залучених до просування інтересів України у світі.