• In English
 • Міністр оборони України Степан Полторак в Таїланді взяв участь у відкритті Міжнародної виставки оборони та безпеки "Defense & Security-2015"
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 10:48

  2 листопада Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь в урочистій церемонії відкриття Міжнародної виставки оборони та безпеки «Defense & Security-2015».

  Сама ж церемонія була розпочата яскравим шоу та виступами національних танцювальних колективів.

  Голова організаційного комітету виставки звернувся до почесних гостей та наголосив, що цьогорічна виставка є сьомою за рахунком і проводиться вона у Таїланді з 2003 року. Щорічне збільшення гостей та учасників заходу – яскраве свідчення вагомості заходу та покращення міжнародного партнерства у військово-технічній галузі.

  Віце-прем’єр-міністр, Міністр оборони Королівства Таїланд пан Вонгсувон у своєму зверненні до учасників та гостей виставки підкреслив, що захід проходить під салоганом «Сила співробітництва». Також він наголосив, що розвиток військово-технічного співробітництва наразі є надзвичайно важливим для всіх країн: «це, перш за все, необхідно аби убезпечити людей від загроз та криз сьогоднішнього дня». На цьогорічній виставці представлені всі новітні зразки озброєння та військової техніки та внутрішньої безпеки. Пан Вонгсувон висловив впевненість, що усі гості та учасники заходу залишаться задоволеними від побаченого та обміняються досвідом у професійних питаннях.