• In English
 • У Сватовому почала працювати експертна група, - Геннадій Зубко
  опубліковано 31 жовтня 2015 року о 22:15

  До міста Сватове (Луганська область) виїхала експертна група з представників Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної архітектурно-будівельної інспекції та інших центральних органів виконавчої влади, за розпорядженням Прем'єр-міністра України. Завданнями цієї групи є складення дефектних актів, визначення стану пошкоджень будівель у місті, складення кошторису, а також визначення суми, яку буде виділено із резервного фонду державного бюджету на відшкодування завданих збитків у результаті вибухів та пожежі на військових складах. Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко прокоментував підписане ним розпорядження про створення відповідної експертної групи.

  За словами Віце-прем’єр-міністра України, за попередніми оцінками в результаті вибухів пошкоджено понад три десятки багатоповерхових  будинків, приблизно 200 приватних, дві школи та дитячий садок. «Визначення кількості пошкоджених будівель продовжується», - додав він.

  «Всім мешканцям міста, які виявлять бажання, буде запропоновано евакуюватися. Над цим вже працює Луганська обласна військово-цивільна адміністрація, якій надають допомогу Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська та Запорізька облдержадміністрації. Наразі 751 місце для евакуації мешканців Сватового запропонувала Дніпропетровська область», - повідомив Геннадій Зубко.

  «У місті вже відновлено водо- та електропостачання. Продовжуються роботи з відновлення газопостачання», - зазначив урядовець. За його словами, до складу групи включено також і представників Міністерства екології та природних ресурсів, які визначать рівень шкоди, завданої екології навколишнього середовища в місті.

  Нагадаємо, що 29 жовтня 2015 року сталися вибухи та пожежа на військових складах у місті Сватове Луганської області.