• In English
 • Юрій Стець: Без налагодження взаємодії між суспільством та владою не відбудеться жодна реформа в Україні
  опубліковано 31 жовтня 2015 року о 09:58

  30 жовтня, під час зустрічі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця  з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Кіпр в Україні Вассосом Чамберленом, очільник відомства розповів про важливість здійснення реформ в Україні.

  «Налагодження взаємодії між суспільством та владою – це важливий фактор. Без цього не відбудеться жодна реформа в Україні, зокрема, і реформа іномовлення, - зазначив Міністр. - МІП завершує реформу іномовлення - запуск Мультимедійної платформи іномовлення України вже відбувся. Наступний крок – прийняття відповідних змін до законодавства.

  «Пане Посол, оскільки Вашу країну відвідують наші громадяни, було б важливо, щоб вони чули і бачили українські телеканали, зокрема, UATV. Тому звертаюся до вас з проханням в сприянні розповсюдження телеканалу, як складової Мультимедійної платформи іномовлення України, на Кіпрі», - зазначив Міністр.

  Міністр також додав, що вбачає можливим розміщення контенту про культурні цінності та туристичну привабливість країни, в ефір телеканалу UATV .

  Його Високоповажність Посол Вассос Чамберлен запевнив Міністра в сприянні поширення іномовлення України на Кіпрі найближчим часом, висловивши таку ж саму зацікавленість в сьогоднішній зустріч, з метою налагодження співпраці між країнами в сфері інформаційної політики.

  Нагадаємо, з метою впровадження реформи іномовлення держави та пропагування цінностей України в інформаційному просторі іноземних країн, донесення правди про те, що відбувається в Україні, Юрій Стець проводить ряд зустрічей з послами країн світу та представниками кабельних мереж іноземних держав, метою яких є презентація МПІУ.