• In English
 • Відбулося засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016"
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 17:35

  29 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея відбулося засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016».

  У заході також взяли участь Юрій Завалевський, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти; Дмитро Дроздовський, голова фахового журі номінації «Українська мова та література»; Тетяна Шлєєнкова, заступник голови фахового журі номінації «Образотворче мистецтво» (он-лайн); Юлія Бохан, заступник голови фахового журі номінації «Хімія» (он-лайн); Валерій Силенко, заступник голови фахового журі номінації «Правознавство» (он-лайн); Ірина Бєлова, заступник директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (он-лайн).

  Учасники засідання обговорили результати проведення фінального етапу третього (заключного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

  За словами Юрія Завалевського, у фінальному конкурсі взяли участь 46 конкурсантів з різних областей України, які виборювали право вийти у фінал конкурсу. Переможці конкурсу 2015 року рекомендовані колегією МОН до присвоєння їм звання «Заслужений учитель України».

  Голова фахового журі номінації «Українська мова і література» Дмитро Дроздовський виділив два основних критерії, якими оперували члени журі: об’єктивність і прозорість. На його думку, фіналісти показали високий рівень знань з української мови та літератури, що є прогресивним показником у процесі вивчення предмета.

  Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей зазначив, що у 2016 році конкурс зазнає важливих змін, зокрема, буде впроваджено предмет «Захист вітчизни».

  Під час засідання учасники зустрічі розглянули питання щодо умов та порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016». Наказом Міністерства освіти і науки визначено, що у 2016 році конкурс проводитиметься у номінаціях: «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія» та «Математика». Традиційно третій (заключний) тур Конкурсу проводитиметься у два етапи: відбірковий (заочний) етап і фінальний (очний) етап. Оргкомітетом вирішено розглянути питання щодо розширення очного туру Конкурсу.