• In English
 • Міноборони: Конференція Національних директорів з озброєння НАТО - важливий механізм конструктивного співробітництва з Альянсом
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 17:37

  29 жовтня у штаб-квартирі Альянсу, делегація України на чолі із заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Ігорем Павловським взяла участь у щорічному засіданні Конференції національних директорів з озброєння НАТО.

  Засідання відбулось під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО з питань інвестицій в оборону, директора Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО П.Оруа.

  Під час засідання, зокрема, було підкреслено про важливість співробітництва з країнами-партнерами Альянсу у сфері взаємосумісності озброєння та військової техніки; потенціал кооперації багатонаціональних проектів Концепція НАТО «Розумна оборона» у контексті ефективного використання коштів, що виділяються державами на оборону; підтримку Конференцією оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО.

  Крім того, голова делегації України виступив з доповіддю, у якій висвітлив стан оборонно-технічного співробітництва Україна-НАТО та напрямки його розширення.

  Довідково

   Конференція національних директорів з озброєння координує реалізацію політики НАТО у сфері розвитку озброєння і військової техніки.

  Засідання проводяться два рази на рік, один із яких – за участю країн-партнерів. До участі в роботі залучаються високопосадовці (національні директори з озброєння), які відповідають за формування та реалізацію політики у сфері озброєння та військової техніки.