• In English
  • Олексій Павленко у складі урядової делегації перебуває з робочим візитом у Туркменістані
    опубліковано 29 жовтня 2015 року о 14:15

    Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у складі урядової делегації перебуває з робочим візитом у Республіці Туркменістан.

    У ході візиту заплановані переговори делегацій у розширеному форматі, підписання офіційних двосторонніх документів, зустріч з представниками української діаспори. Головна тема переговорів присвячена подальшому розвитку співробітництва між двома країнами, активізації міждержавного політичного діалогу на вищому рівні, поглибленню взаємовигідного партнерства у торговельно-економічній, аграрній, енергетичній, фінансовій, науково-технічній, культурно-гуманітарній та туристичній сферах.

    Українсько-туркменські переговори пройдуть у розширеному складі за участю Президента України Петра Порошенка, Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, Заступника Секретаря РНБОУ Олега Гладковського, інших урядовців та туркменської делегації на чолі з Президентом країни.