• In English
 • Айварас Абромавичус відкрив Балтійський форум M&A і приватного капіталу доповіддю про Україну
  опубліковано 29 жовтня 2015 року о 13:56

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус під час візиту до Естонської Республіки взяв участь у Балтійському форумі M&A і приватного капіталу (Baltic M&A and Private Equity Forum), який проходить у м. Таллінн.

  В рамках форуму про злиття й поглинання та приватний капітал країн Балтії Айварас Абромавичус виступив в якості основного доповідача та розповів про Україну, яка продовжує дотримуватися шляху реформування економіки та має велике значення для регіону в цілому.

  Звертаючись до учасників, він запевнив, що Уряд України, і особисто кожен з міністрів, готові дослухатися до пропозицій, що йтимуть на покращення бізнес-клімату у країні, очищення якого триває. «Основне з того, що вже досягнуто - це макроекономічна стабілізація та проведення безлічі дерегуляційних заходів», - повідомив Айварас  Абромавичус.

  Також Міністр запевнив учасників, що докладатиме всіх зусиль для досягнення амбітної мети економічних реформ у країні: «Наша мета - за два роки роботи Уряду зробити максимум, щоб Україна увійшла до світового рейтингу топ-50 країн, де бізнес почувається найкомфортніше».

  У міжнародному форумі Baltic M&A and Private Equity Forum взяли участь представники фондів венчурного та приватного капіталу, інвестиційних банків, а також консультанти, юристи, інвестори, керівники, власники бізнесу та інші учасники фінансового сектору. Балтійський форум M&A і приватного капіталу став головним майданчиком для спілкування учасників ринку, зацікавлених у регіоні.